Építésvezető

Társaságunk elsősorban Pest megyei munkálatok irányításához keresi új szakembereit:

FELADATOK:

  • A rábízott kivitelezést irányítja, a szerződésben foglalt határidőket és követelményeket betartja, illetve betartatja az irányítása alá tartozó munkatársakkal, alvállalkozókkal.
  • Árkalkulációt készít, felügyeli az anyagrendelést.
  • Elektronikus építési naplót vezet, ellátja a kivitelezéshez kapcsolódó dokumentációs feladatokat.
  • Képes kapcsolatot tartani és együttműködni a kapcsolódó területeken dolgozó partnerekkel, alvállalkozókkal, szakhatóságokkal.
  • A beszállított anyagokat ellenőrzi, a felügyelete alá tartozó gépek leltározását, karbantartását elvégzi. A felmerülő problémákat gyorsan és hatékonyan kezeli.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú építőipari végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat a meghirdetett munkakörben
  • Felelősségvállalás
  • B típusú jogosítvány
  • Biztos autóvezetési tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Igényes megjelenés
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Mobilitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság

ELŐNY:

  • Nagytömegű földmunkában/mélyépítésben szerzett tapasztalat. Felelős műszaki vezetői jogosultság vagy műszaki ellenőri jogosultság megléte.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

Sofőr és nehézgépkezelő

Sofőrt keresünk Volvo négytengelyes tehergépkocsira belföldi fuvarozásra az ország egész területén. Elsősorban Pest megyében:

Elvárások:

  • Jogosítvány megléte, GKI kárya,
  • 3-5 év tehergépjármű vezetői tapasztalat,
  • Józan életűség,
  • Megbízhatóság

Nehézgépkezelőket keressünk árokásó-rakodókra és 25-30 tonnás lánctalpas kotróra folyamatos munkavégzésre:

ELVÁRÁSOK:

  • Min. 3 év szakmai tapasztalat valamelyik fent említett gépen (finom munka),
  • Érvényes gépkezelői jogosítvány,